Partnerzy

PARTNER PORTALU

/files/common/logo_demo.jpg

DEMO (www.demo.pl) od 1991r. jest dynamicznie rozwijającą się firmą świadczącą usługi 3 rodzajów:
- edukacja: realizacja informatycznych szkoleń współfinansowanych ze środków UE oraz komercyjnych, a także prowadzenie specjalistycznych kursów komputerowych dla klientów indywidualnych i instytucjonalnych.
- wynajem nowoczesnych doskonale wyposażonych pracowni komputerowych w ścisłym centrum Katowic w atrakcyjnych warunkach.
- świadczenie usług internetowych, obejmujących usługi instalacyjne, łącza stałe, sieci bezprzewodowe, integracja baz danych z serwisami internetowymi, usługi hostingowe, projektowanie serwisów internetowych.

 

/files/common/swsm_150x150.jpg

 

Śląska Wyższa Szkoła Medyczna w Katowicach (www.swsm.pl) to jedna z pierwszych niepublicznych specjalistycznych szkół medycznych. Oferuje unikalne kierunki studiów na poziomie licencjackim (kosmetologia, dietetyka) oraz podyplomowym. 

SWSM prowadzi nowoczesną edukację medyczną akcentując kształcenie praktycznych umiejętności zawodowych. Zajęcia realizowane są w profesjonalnie wyposażonych pracowniach, w nowoczesnym budynku mieszczącym się w centrum Katowic przy ulicy Mickiewicza 29. 

Wykwalifikowaną kadrę naukowo – dydaktyczną uczelni stanowią wysoko cenieni pracownicy naukowi i eksperci- praktycy posiadający bogate doświadczenie branżowe.

Lista firm, instytucji i mediów, z którymi współpracujemy:

/files/common/bb.jpg

Projekt Business Breakthrough realizowany  jest przez Studenckie Koło Naukowe Zarządzania Projektami w Szkole głównej Handlowej oraz Studenckie Koła Naukowe NLP. Projekt  polega na organizowaniu cotygodniowych wykładów/warsztatów na SGH z udziałem praktyków biznesu, którzy na zajęciach będą dzielić się doświadczeniem i swoimi przemyśleniami na temat prowadzenia własnej działalności gospodarczej.

Projekt ma również na celu promocję harmonijnego rozwoju osobistego uczestnika, nierozerwanie  wpływającego na rozwój planowanego lub prowadzonego przez niego biznesu.  Pokazanie możliwości do odnalezienia potencjału oraz położenie nacisku na kompetencje niezbędne do odniesienia sukcesu zarówno w biznesie, jak i codziennym życiu, połączone z twardą wiedzą biznesową, to wyróżnik Business Breakthrough.

 

/files/common/Logo Dotpay_147x56.jpgRozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego Dotpay. Serwis Dotpay (do stycznia 2008 roku działający pod nazwą AllPay) należy do firmy Dotpay S.A. Dotpay istnieje na rynku od 2000 roku, jest niekwestionowanym liderem na rynku europejskim wśród firm zajmujących się obsługą finansową (pośrednictwem finansowym) w zakresie transferów pieniężnych przesyłanych pomiędzy kupującym a sprzedającym w sieci Internet.

 

 

/files/common/logobk.jpgBiuro Karier Górnośląskiej Wyższej Szkoły Handlowej im. Wojciecha Korfantego w Katowicach istnieje od 1998 roku. Głównym założeniem działalności Biura jest doradztwo zawodowe oraz pomoc wszystkim korzystającym z jego usług w efektywnym zaistnieniu na rynku pracy. Biuro Karier GWSH nie ogranicza się do pomagania studentom i absolwentom GWSH. Jest otwarte dla wszystkich osób szukających pracy. Organizuje liczne szkolenia, seminaria, konferencje oraz targi pracy.

 

 

/files/common/logo.jpg

Biuro Karier Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie działa od początku istnienia Uczelni czyli od 1 stycznia 2009 r. ZUT to uczelnia powstała z połączenia Akademii Rolniczej w Szczecinie z Politechniką Szczecińska, tak więc oba Biura Karier również się połączyły. W swych macierzystych uczelniach Biura Karier działały od 2003 roku. Biuro proponuje pomoc studentom i absolwentom w aktywnym wejściu na rynek pracy m.in. poprzez: powiadamianie o możliwościach podnoszenia lub poszerzania kwalifikacji zawodowych, zapoznawanie z europejskimi standardami rekrutacji, przedstawianie perspekty rozwoju zawodowego.

 

/files/common/b.jpg 

Biuro Karier Uniwersytetu Rzeszowskiego powstało w grudniu 2011 roku. Jego głównym celem działania jest pomoc w kształtowaniu kariery poprzez poradnictwo zawodowe oraz ułatwienie studentom i absolwentom znalezienia zatrudnienia odpowiadającego ich kwalifikacjom i aspiracjom. Biuro Karier Uniwersytetu Rzeszowskiego ma również za zadanie podejmować działania ograniczające bezrobocie wśród absolwentów, poprzez inicjowanie i nawiązywanie kontaktów pomiędzy środowiskiem akademickim a pracodawcami. Aby przybliżyć rynek pracy do studentów Biuro Karier UR organizuje liczne szkolenia, konferencje naukowe oraz cyklicznie Uniwersyteckie Targi Pracy.

 

 

 

 

 

/files/common/Kobieta_2.jpg„Przedsiębiorcza Kobieta” jest jednym z kluczowych projektów Studenckiego Forum Business Centre Club. To projekt innowacyjny stworzony specjalnie dla kobiet, odbiegający w swojej formie od dotychczas organizowanych w Polsce inicjatyw. Priorytetem przy jego realizacji jest odejście od konwencji typowych szkoleń, warsztatów i stworzenie wydarzenia, które stanowi dla uczestniczek podstawę do nawiązywania nowych kontaktów oraz wymiany

                                                        doświadczeń z osobami, które osiągnęły już sukces w biznesie.

 

Współpracujemy także z firmami:


/files/common/logo mizar400.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Konferencje objęte patronatem medialnym e-kapital.pl:


/files/common/eoif_gigacon_znak.png

Konferencja EOIF GIGACON  - Elektorniczny Obieg Informacji w Firmie odbyłasię 25 stycznia 2012 roku w Krakowie. Podczas wydarzenia przedstawiciele wiodących firm zaprezentowali swoje rozwiązania oraz zaproponują narzędzia do usprawnienia i zautomatyzowania działań związanych z zarządzaniem przedsiębiorstwem.

 

 

 


/files/common/zrodla_finansowania_przedsiebiorstwa_znak_kolor.jpgKonferencja Źródła Finansowania Przedsiębiorstwa, odbyła się 27 stycznia 2012 w Warszawie. Był to świetna okazja do zdobycia cennej wiedzy na temat różnych źródeł finansowania swoich przedsiębiorstw. Spotkanie dotyczyło: kredytów, mezzanine finance, leasingu, funduszy venture capital i private equity, ale były poruszane także ważne wątki, które wspomogą

                                                        przedsiębiorców w rozwoju swojej firmy.


/files/common/sdp_gigacon_znak.gif

Jakie wyzwania czekają rynek IT w nadchodzącym roku i jak usprawnić działanie firmy lub instytucji? - tego m.in. dowiedzieć się można było na BEZPŁATNEJ konferencji  "Systemy dla Przedsiębiorstw GigaCon", która odbyła się 30 stycznia 2012 roku we Wrocławiu w Hotelu Orbis. W programie: interesujące wykłady merytoryczne, prezentacje produktów, wspomagających funkcjonowanie przedsiębiorstw i instytucji oraz liczne nagrody.

 

 

/files/common/sdp_gigacon_znak.gifKonferencja "Systemy dla Przedsiębiorstw GigaCon" odbyła się 1 grudnia 2011 w Warszawie. Wydarzenie było przeglądem  dostępnych na rynku informatycznym produktów, niezbędnych do efektywnego funkcjonowania oraz nowoczesnego zarządzania przedsiębiorstwem - niezależnie od branży, jaką reprezentuje. Zakres tematyczny spotkania objął szereg technologii teleinformatycznych, stosowanych współcześnie w codziennej działalności polskich firm i instytucji. Omawiane będą platformy sprzętowe i systemowe, oraz aplikacje wspierające funkcjonowanie firmy.

 

 

/files/common/zrodla_finansowania_przedsiebiorstwa_znak_kolor.jpgKonferencja Żródła Finansowania Przedsiębiorstwa, odbędzie się 18 listopada we Wrocławiu. Konferencja kierowana jest do wszystkich osób zainteresowanych uzyskaniem praktycznej wiedzy i informacji w zakresie pozyskiwania różnych źródeł finansowania inwestycji. Uczestnicy będą mogli poznać szereg rozwiązań, które pozwolą wzmocnić pozycję firmy na rynku, rozwiną jej działalność, a także pokażą jak zdobyć fundusze na całkowicie nowe

                                                        przedsięwzięcia. Na miejscu będzie można skonfrontować się z firmami oferującymi usługi w zakresie finansowania biznesu: kredyty, obligacje zamienne,

                                                        mezzanine finance, forfaiting, faktoring, dotacje UE, fundusze venture capital i private equity, leasing, emisja papierów wartościowych.

 

/files/common/eoif_gigacon_znak.pngKonferencja Elektroniczny Obieg Informacji w Firmie GigaCon 2011, odbędzie się 25 października we Wrocławiu. Konferencja poświęcona jest nowoczesnym rozwiązaniom z zakresu obiegu dokumentów tworzonym z myślą o klientach biznesowych. Omawiane będą zagadnienia związane z usprawnieniem i zautomatyzowaniem działań związanych z zarządzaniem przedsiębiorstwem. Konferencja skierowana jest do szerokiego kręgu odbiorców wykorzystujących lub zamierzających wdrażać omawiane technologie przetwarzania, składowania i obiegu informacji.
 


/files/common/e.jpgKonferencja „e-nnovation – more than experience” odbędzie się w dniach 10-11 października w Poznaniu. Pojawią się na niej twórcy takich internetowych sukcesów jak LinkedIn, sławy e-commerce z Europy i świata, doświadczeni przedsiębiorcy, innowatorzy e-biznesu, a także znani blogerzy. Oprócz obecności sław z czołówki światowego e-commerce, silnym akcentem będzie networking. E-nnovation w trakcie dwóch dni konferencji stanie się platformą wymiany opinii i doświadczeń.Konferencja kierowana jest do osób zajmujących się e-biznesem – przedstawicieli branży z Europy Środkowo-Wschodniej, właścicieli sklepów internetowych, dostawców rozwiązań i technologii wspierających e-commerce, początkujących e-przedsiębiorców,

                                                        inwestorów, blogerów. Organizatorem konferencji jest Grupa Allegro.

 

/files/common/zrodla_finansowania_przedsiebiorstwa_znak_kolor.jpgKonferencja Żródła Finansowania Przedsiębiorstwa, odbyła się 26 września w Warszawie Jej zadaniem ma być poinformowanie o możliwych źródłach finansowania przedsiębiorstw, poinstruowanie o sposobach ubiegania się o nie, oraz zachęcenie zgromadzonych przedstawicieli do udoskonalania i rozwoju swojej firmy. Konferencja kierowana jest do wszystkich osób zainteresowanych uzyskaniem praktycznej wiedzy i informacji w zakresie

                                                        pozyskiwania różnych źródeł finansowania inwestycji. Uczestnicy będą mogli poznać szereg rozwiązań, które pozwolą wzmocnić pozycję firmy na rynku,

                                                        rozwiną jej działalność, a także pokażą jak zdobyć fundusze na całkowicie nowe


/files/common/e_commerce_logo.gif

Konferencja  E-commerce MoneyCon odbyła się 30 sierpnia w Warszawie. Poświęcona była biznesowi XXI wieku czyli zagadnieniom handlu w internecie. Polski rynek e-commerce to najszybciej rozwijający się sektor handlu. Liczba klientów sklepów i aukcji internetowych rośnie szybciej niż liczba internautów w Polsce. To unikalna okazja do zdobycia najświeższych wiadomości oraz poznania najnowszych trendów z dziedziny E-commerce. Spotkanie z uznanymi ekspertami i praktykami pozwoliło w krótkim czasie nie tylko zdobyć wiedzę, ale również wymienić się doświadczeniami.

 

 

 

/files/common/eoif_gigacon_znak.png

Konferencja Elektroniczny Obieg Informacji w Firmie GigaCon 2011, która odbyła się w Warszawie 20-21 lipca 2011 r., poswięcona była najnowszym technologiom elektronicznego przetwarzania, składowania i obiegu informacji w polskich instytucjach, organizacjach oraz przedsiębiorstwach. Tematyka sesji, wchodzących w skład spotkania to m.in. systemy OCR/OMR, systemy faksowe, portale korporacyjne inter/intra/extranet, systemy pracy grupowej, rozwiązania mobilne, zarządzanie obiegiem dokumentów.

 

 

/files/common/e_festiwal_logo_3.JPG 

 

 

E-biznes Festiwal to unikalny cykl spotkań edukacyjno-informacyjnych, prezentujących sposoby wykorzystania nowych technologii do zaistnienia w sieci. Pierwszą edycją festiwalu rządziła cyfra „3” – trzy dni szkoleń (9 – 11 maja 2011) i trzy bloki tematyczne: e-commerce, e-marketing i e-biznes (kilkanaście bezpłatnych szkoleń w ramach każdego bloku). To praktyczna wiedza, którą będzie można niezwłocznie zastosować i przetestować w rzeczywistości. Prelegentami były osoby aktywnie działające w branży internetowej, kształtujące trendy w swoich dziedzinach, profesjonaliści z sukcesami.