O nas

/files/common/Spieszmy sie po.jpg

Czym jest serwis e-kapital.pl i dla kogo jest przeznaczony?


E-kapital.pl to nowy portal internetowy, skierowany do przedsiębiorców. Rozwiązania proponowane przez e-kapital mają nowatorski charakter, ze względu na szeroki zakres e-usług, niespotykany dotychczas na polskim rynku. Po raz pierwszy przedsiębiorcy z sektora mikro i małych przedsiębiorstw dostają do ręki narzędzia umożliwiające im, w jednym miejscu, korzystanie z funkcji i informacji pomocnych przy codziennym prowadzeniu biznesu. E-kapital to zatem, w dużym skrócie, pierwsza platforma integrująca wiele e-usług, przeznaczonych dla rozwijających się przedsiębiorstw.

 

 

 

/files/common/438223_businessman.jpg

Jakie funkcjonalności udostępnia e-kapital.pl?


Wśród funkcjonalności proponowanych przez portal znajdują się: m.in. wyszukiwarka finansowania biznesu, moduły poszukiwania projektów i inwestorów oraz usługa umożliwiająca planowanie budżetów projektów. Wszystkie te funkcjonalności opracowano w taki sposób, aby były przyjaznymi, intuicyjnymi narzędziami, usprawniającymi codzienną pracę. Dzięki szerokiemu zakresowi usług E-kapital okazuje się pomocny w wielu prawnych, biznesowych, czy administracyjnych aspektach prowadzenia przedsiębiorstwa.

 

 

 

/files/common/1198416_business.jpg

Jakie treści znaleźć można na e-kapital.pl?


Na e-kapital.pl znaleźć można także interesujące artykuły, newsy oraz porady. Dziennikarska część serwisu to przede wszystkim najnowsze wiadomości, przydatne dla mikro i małych firm oraz unikalne artykuły poradnikowe, dotyczące wielu aspektów rozwoju i funkcjonowania biznesu. Nasze artykuły pisane są przez doświadczonych dziennikarzy, przy współpracy z uznanymi ekspertami, najlepszymi specjalistami z wielu dziedzin. Do tej pory mieliśmy okazję skorzystać z wiedzy przedstawicieli firm i instytucji takich jak m.in. GPW, PARP, GARR, PKPP Lewiatan, Expander, Collect Consulting, Microsoft, Polskie Stowarzyszenie Public Relations, a także wykładowców akademickich.

 

 

 

 

Projekt

„Stworzenie innowacyjnego internetowego serwisu zewnętrznego finansowania z możliwością zintegrowanego wyszukiwania źródeł finansowania”

współfinansowany ze środków

Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego

w ramach

Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka,

Oś Priorytetowa 8 – Społeczeństwo informacyjne – zwiększenie innowacyjności gospodarki,

Działanie 8.1 – Wspieranie działalności gospodarczej w dziedzinie gospodarki elektronicznej